TEL. (+48) 570 276 891 szkola@surf4hel.pl

Voucher

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy podarunkowe Voucher’y promocyjne na kurs windsurfingu i kitesurfingu. To wyjątkowy prezent dla wyjątkowych osób. Coś więcej niż para skarpetek czy kolejna książka, która podzieli los wielu innych i wyląduje na allegro.

 

Voucher to zawsze świetny pomysł na prezent. Dzięki formularzowi po prawej stronie, zamówienie go zajmie Ci tylko chwilę.

 

Każdy voucher ma termin ważności 2 lata liczony od dnia zakupu, możliwość realizacji w sezonie letnim w szkole zlokalizowanej na kempingu Maszoperia Sun4hel. Sezon letni trwa od maja do końca września. Voucher obejmuje całkowity niezbędny sprzęt do uprawiania kitesurfingu wraz pianką, wykwalifikowanego instruktora kitesurfingu, transport motorówką na spot wraz z asekuracją, ubezpieczenie nnw, wydanie karty potwierdzającej nabyte umiejętności. W razie pytań prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

 

Voucher ma wymiary karty kredytowej i jest zapakowany w eleganckie opakowanie, gotowe do wręczenia na prezent (istniej również możliwość wystawienia voucher w formacie PDF i wysłania na podany e-mail).

 

Wypełnij formularz aby zamówić Voucher
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Informacja o administratorze danych przejdź >Mickiewicza 139,

84-140 Jastarnia

TEL. (+48) 570 276 891

MAIL: szkoła@surf4hel.pl

 

Copyright © Sun4hel 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję