TEL. (+48) 570 276 891 szkola@surf4hel.pl

Noclegi

Dysponujemy dwunastoma przyczepami i jednym jachtem na terenie zamkniętym (teren o oznaczony na mapie kempingowej – przyczepy od 1 do 12 i jacht 13).

 • Teren ten ma jedno wejście od strony głównej ulicy kempingu.
 • Wokół tych przyczep, wzdłuż płotów posadzony jest bluszcz. Dróżki pomiędzy wejściem na teren, a przyczepami częściowo wykonane są z drewnianych podestów. Na tym obszarze znajduje się strefa wspólna przeznaczona jedynie dla jego mieszkańców.
 • Teren ten, oprócz oświetlenia centralnego, doświetlony jest nastrojowymi lampkami.
 • Jedenaście przyczep posiada aneks kuchenny z doprowadzoną wodą, kuchenki indukcyjne, komplet naczyń, garnków, sztuców itp.
 • Jedna przyczepa wyposażenie to ma w przedsionku (kuchnia z wodą).
 • Jacht również ma doprowadzoną wodę i posiada kuchnię.
 • Wszystkie przyczepy posiadają przedsionki standard przedsionków tchy przyczep jest identyczny komplet ratanowy (stolik, mała sofka, dwa fotele, stół z krzesłami), szafa na ubrania, lampa, wieszak na pianki (takie ja na zdjęciu), podłoga drewniana.

Zdjęcia pokazują przykładowy przedsionek. Przedsionki mogą różnić się jedynie rodzajem podłogi oraz ustawieniem mebli, ze względu na ich wielkość.

Wielkość przyczep jest różna: od czterech osób (dwa łóżka podwójne) do siedmiu osób (trzy pojedyncze, dwa podwójne) liczba osób jaka może spać w przyczepie nie jest związana z fizyczną wielkością przyczepy.

Dysponujemy również przyczepami na terenie kempingu, poza opisaną wyżej wydzieloną strefą.

Przyczepy posiada aneksy kuchenne, gdzie są kuchenki indukcyjne, komplet naczyń garnków sztuców itp..


Wszystkie przyczepy posiadają przedsionki:

standard przedsionków tych przyczep, jak w przyczepach w strefie.

 

Oferujemy również „apartament” D 18 znajdującym się murowanym domku, stanowiącym duże pomieszczenie z aneksem kuchennym (kuchenka indukcyjna, komplet naczyń garnków sztuców itp.) oraz łazienką prysznicem i toaletą.

Obiekt ten przewidziany jest na cztery osoby wyposażony jest dwa podwójne łóżka lub jedno podwójne i dwa pojedyncze.

 

Cena, za każdy z tych obiektów, zawiera wszelkie opłaty związane z pobytem na kempingu: prąd, woda, możliwość wjazdu jednym samochodem, sprzątanie przyczepy. Kwota nie obejmuje jedynie opłaty klimatycznej.

W roku 2020 oferta wynajmu przyczep, jachtu i apartamentu będzie dostępna w opcji all inclusive w zakresie wyżywienia.

Osoba wynajmująca przyczepę, jacht lub apartament, przy skorzystaniu z opcji all inclusive będzie posiadała następujące zniżki:

 • śniadanie w formie szwedzkiego stołu opłata 25 zł od osoby za śniadania, opłata bez zniżki 35 zł,
 • Obiady w formie bufetu opłata za wagę za 100 gram 4,5 zł brutto bez zniżki 5 zł i zupy, cena 8 zł cena podstawowa 10 zł.
 • Dania z karty przy all inclusive objęte są zniżka 15%
 • Warunkiem skorzystania z opcji all inclusive jest wykupienie pakietu śniadań dla wszystkich osób z konkretnej przyczepy, dzieci do lat 4 w cenie.

 

Więcej informacji na temat oferowanych obiektów uzyskasz poprzez moduł rezerwacja.

 

 

Mickiewicza 139,

84-140 Jastarnia

TEL. (+48) 570 276 891

MAIL: szkoła@surf4hel.pl

 

Copyright © Sun4hel 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję